PIXEL

Neohodnotené
Značka: BULTEX NANOTECH

Nanomolekulárna pena Bultex Nanotech® nízkej tuhosti, chladivý WindGel, priedušnosť peny 95%, 4x dlhšia životnosť ako studenej peny. Vynikajúce vlastnosti proti otlakom.

Variant:
Dostupnosť 7 prac. dní 7 prac. dní Zvoľte variant
Kód: 495/90 495/180 Zvoľte variant
950 € 1 670 € od 950 €
PIXEL
Neohodnotené
Značka: BULTEX NANOTECH

1) Poťah Stretch Double Jersey®: zdvojená vrstva pružnej látky poskytuje zvýšený komfort a výbornú  ventiláciu. Zlepšuje pocit pri kontakte s matracom a umocňuje funkciu  mäkkých komfortných vrstiev

2) Komfortná vrstva Windgel®: HR pena s alveolárnou  štruktúrou a obsahom gélu rozptýleného v celom objeme peny zaisťuje optimálnu  ventiláciu a termoreguláciu. WindGel® je mäkký, kopíruje tvar tela a redukuje tlak na svalstvo počas spánku

3) Jadro matraca využíva vynikajúcich vlastností peny Bultex Nanotech®:

 • Bultex Nanotech Soft®: nanomolekulárna pena nízkej tuhosti pre prvý  mäkký kontakt s matracom. Vďaka  unikátnej 3D architektúre  sú bunky elastické, ale zároveň majú vysokú  pevnosť vo všetkých smeroch.

 

 • Bultex Nanotech Confort®: nanomolekulárna pena nižšej tuhosti, ktorá se adaptuje na váhu rôznych častí tela a poskytuje presne takú oporu a zároveň relaxáciu, ktorú potrebujú svaly na rôznych častiach tela pre dokonalý odpočinok. Vďaka unikátnej 3D architektúre sú bunky peny elastické, ale zároveň majú vysokú pevnosť vo všetkých smeroch

4) Matrac je vybavený estetickými bokmi pre lepší dizajnový vzhľad a vylepšenú funkciu vnútorných častí matraca

Z) Zone Tech®: nanomolekulárne jadro Bultex Nanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí tela a jeho tvaru

B) BarreraTotal®: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu penových vrstiev matraca proti plesniam, roztočom a baktériám. Exkluzívne len u matracov PIKOLIN®

 

Dodatočné parametre

Kategória: Penové matrace
Výška (cm): 31
Tuhosť: mäkká
Jadro: Bultex Nanotech Soft, Bultex Nanotech Confort
Poťah: Stretch Double Jersey

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BULTEX® je najmodernejšia technická pena na trhu. Otvorená štruktúra penových dutiniek podporuje progresívnu prispôsobivosť, bez prenosu pohybu a s najvyššou úrovňou cirkulácie vnútorného vzduchu na trhu. Je to ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú určitý komfort a ktorí si v priebehu času cenia hygienu a taktiež aj pohodlie.

BULTEX® je materiál s vysokou odolnosťou, veľmi dobre sa prispôsobuje a má dlhú životnosť.

 

VÝHODY

 • BULTEX® sa vyrába s využitím najnovšej technológie v oblasti inovácií a vývoja, ktoré dodávajú materiálom exkluzívne vlastnosti.
 • Vykazuje väčšiu 3D nepravidelnosť a rozdielnu veľkosť penový dutiniek, čo zabezpečuje materiálom BULTEX® pružnosť pri pohyboch spiacej osoby.
 • Nezávislosť lôžok partnerskej postele. Pohyby spiacich osôb nie sú vzájomne prenášané.
 • BULTEX® má 95 % priedušnosť vzduchu, čo podporuje optimálne prirodzené prevetrávanie matraca.
 • Matrac BULTEX® má dlhšiu životnosť. Dosahuje vynikajúce výsledky v kompresnom teste. Tento extrémny test životnosti simuluje používanie matraca po dobu 10 rokov. Matrace Bultex opakovane dosahujú vynikajúce výsledky.
 • BULTEX® sa taktiež vyznačuje tzv. faktorom komfortu. Všetky vedecké štúdie ukazujú, že vynikajúce vlastnosti materiálu BULTEX® umožňujú kvalitnú oporu rôznym  častiam tela spiacej osoby behom spánku a rychlou návratnosťou tvaru po odľahčení lôžka.
 • Poskytuje 100 % hygienu pri spánku vďaka unikátnej ochrane Barrera Total® . Táto unikátna hygienická ochrana zabraňuje rozmnoženiu roztočov, baktérií a pliesní.
 • Štúdie realizované FCBA dokázali, že matrace BULTEX NANOTECH® majú o 22 % vyššiu životnosť ako konvenčný materiál Bultex a o 40 % vyššiu životnosť než matrace z konvenčné HR peny.

   

  BULTEX NANOTECH® je technologicky najvyspelejšia nanomolekulárna  pena BULTEX®. Vďaka unikátnej, vylepšené 3D a nepravidelnej architektúre sú bunky peny BULTEX NANOTECH® elastické, ale zároveň majú vysokú pevnosť vo všetkých smeroch.

  S novou štruktúrou peny BULTEX NANOTECH® je dosiahnutá menšia hmotnosť matraca pri zachovaní tuhosti, vysoká úroveň hygieny a použitie penových materiálov s vysokou hustotou v ostatných vrstvách matraca.

   

  Nová nanomolekulárna štruktura BULTEX NANOTECH®

  • NANO – penové bunky BULTEX® využívajú svoje unikátne vlastnosti v miniaturných nano-rozmeroch.
  • TECH – jedná sa o inovatívnu technológiu na báze BULTEX®, ktorá je považovaná za prestížnu značku v oblasti spánkovej vedy.

  Nová štruktúra peny vytvára ochrannú sieť okolo nanobunečnej štruktúry, čím je zaistený trvalý komfort v priebehu času a dlhšiu životnosť.