BULTEX NANOTECH

BULTEX® je najmodernejšia technická pena na trhu. Otvorená štruktúra penových dutiniek podporuje progresívnu prispôsobivosť, bez prenosu pohybu a s najvyššou úrovňou cirkulácie vnútorného vzduchu na trhu. Je to ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú určitý komfort a ktorí si v priebehu času cenia hygienu a taktiež aj pohodlie.

BULTEX® je materiál s vysokou odolnosťou, veľmi dobre sa prispôsobuje a má dlhú životnosť.

 

VÝHODY

 • BULTEX® sa vyrába s využitím najnovšej technológie v oblasti inovácií a vývoja, ktoré dodávajú materiálom exkluzívne vlastnosti.
 • Vykazuje väčšiu 3D nepravidelnosť a rozdielnu veľkosť penový dutiniek, čo zabezpečuje materiálom BULTEX® pružnosť pri pohyboch spiacej osoby.
 • Nezávislosť lôžok partnerskej postele. Pohyby spiacich osôb nie sú vzájomne prenášané.
 • BULTEX® má 95 % priedušnosť vzduchu, čo podporuje optimálne prirodzené prevetrávanie matraca.
 • Matrac BULTEX® má dlhšiu životnosť. Dosahuje vynikajúce výsledky v kompresnom teste. Tento extrémny test životnosti simuluje používanie matraca po dobu 10 rokov. Matrace Bultex opakovane dosahujú vynikajúce výsledky.
 • BULTEX® sa taktiež vyznačuje tzv. faktorom komfortu. Všetky vedecké štúdie ukazujú, že vynikajúce vlastnosti materiálu BULTEX® umožňujú kvalitnú oporu rôznym  častiam tela spiacej osoby behom spánku a rychlou návratnosťou tvaru po odľahčení lôžka.
 • Poskytuje 100 % hygienu pri spánku vďaka unikátnej ochrane Barrera Total® . Táto unikátna hygienická ochrana zabraňuje rozmnoženiu roztočov, baktérií a pliesní.
 • Štúdie realizované FCBA dokázali, že matrace BULTEX NANOTECH® majú o 22 % vyššiu životnosť ako konvenčný materiál Bultex a o 40 % vyššiu životnosť než matrace z konvenčné HR peny.

   

  BULTEX NANOTECH® je technologicky najvyspelejšia nanomolekulárna  pena BULTEX®. Vďaka unikátnej, vylepšené 3D a nepravidelnej architektúre sú bunky peny BULTEX NANOTECH® elastické, ale zároveň majú vysokú pevnosť vo všetkých smeroch.

  S novou štruktúrou peny BULTEX NANOTECH® je dosiahnutá menšia hmotnosť matraca pri zachovaní tuhosti, vysoká úroveň hygieny a použitie penových materiálov s vysokou hustotou v ostatných vrstvách matraca.

   

  Nová nanomolekulárna štruktura BULTEX NANOTECH®

  • NANO – penové bunky BULTEX® využívajú svoje unikátne vlastnosti v miniaturných nano-rozmeroch.
  • TECH – jedná sa o inovatívnu technológiu na báze BULTEX®, ktorá je považovaná za prestížnu značku v oblasti spánkovej vedy.

  Nová štruktúra peny vytvára ochrannú sieť okolo nanobunečnej štruktúry, čím je zaistený trvalý komfort v priebehu času a dlhšiu životnosť.

Cena

950951
1950951
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Pixel 5 580x330
PIXEL
7 prac. dní
od 950 €

Nanomolekulárna pena Bultex Nanotech® nízkej tuhosti, chladivý WindGel, priedušnosť peny 95%, 4x dlhšia životnosť ako studenej peny. Vynikajúce vlastnosti proti otlakom.

495/90

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom