Záťažová prikrývka GRAVITY

Neohodnotené

Záťažová Prikrývka Gravity pre hlboký spánok v náruči pohodlia. Prikrývka spolu s plyšovou prešívanou obliečkou s váhou 6 kg a s rozmermi 135x200 cm.

Dostupnosť Skladom
Kód: 471
189 €
Záťažová prikrývka GRAVITY
Neohodnotené

Záťažová Prikrývka Gravity: Hlboký Spánok v Náruči Pohodlia

Preneste svoj spánok na novú úroveň s našou záťažovou prikrývkou Gravity. Navrhnutá tak, aby simulovala jemné objatie, táto prikrývka ponúka jedinečný hlboký tlakový stimul, ktorý upokojuje nervový systém, zmiernuje úzkostnosť a poskytuje pocit bezpečia počas noci.

Kľúčové vlastnosti:
- Hlboká relaxácia: Vďaka rovnomernému rozloženiu váhy po celom tele získate pocit hlbokého pokoja a zlepšíte kvalitu spánku.
- Vysoko adaptívna: Navrhnutá tak, aby sa prispôsobila tvaru vášho tela, Gravity prikrývka obopne každú časť tela pričom nestratíte pocit komfortu.
- Prémiové materiály: S použitím 100% bavlnených materiálov a hypoalergénnych sklenených korálikov je táto prikrývka nielen jemná na dotyk, ale aj bezpečná pre vašu pokožku.

Guličky zo skla, všité do vankúšikov, ktoré tvoria výplň prikrývky zabraňujú množeniu roztočov čím sa stávajú tou správnou voľbou aj pre alergikov.

Výber veľkosti a hmotnosti záťažovej prikrývky

Hmotnosť spáča / spáčky:  30 – 49 kg  50 – 69 kg  70 – 89 kg 90 – 109 kg  viac ako 110 kg
Rozmer prikrývky 135 x 200 cm  4 kg  6 kg  8 kg  10 kg  12 kg
Rozmer prikrývky 150 x 220 cm  –  6 kg  8 kg 10 kg  12 kg

 

Hmotnosť prikrývky by nemala presiahnuť 10% reálnej hmotnosti človeka.

Nechajte, nech váš spánok skutočne obnovuje telo a myseľ. Prikrývka Gravity je tajným kľúčom k nočnému pokoju, ktorý ste vždy túžili zažiť. Vyskúšajte ju a pocítite rozdiel - pretože kvalitný spánok je základom zdravého života.

Dodatočné parametre

Kategória: Prikrývky
Váha (kg): 6
Rozmery (cm): 135x200
Farba: Sivá
Materiál obliečky: Plyš

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: