TOPPER MAGNIPROTECT

Neohodnotené
Značka: Magniflex

Topper MagniProtect predstavuje revolučnú novinku v boji proti vírusom a baktériám. Patentovaná pamäťová pena Memoform obsiahnutá v topperi zvýši komfort vášho spánku a poskytne vám jedinečnú spánkovú regeneráciu.  

 
Variant:
Dostupnosť 7 prac. dní 7 prac. dní Zvoľte variant
Kód: 184/90 184/180 Zvoľte variant
219 € 438 € od 219 €
TOPPER MAGNIPROTECT
Neohodnotené
Značka: Magniflex
 • MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám.
 • Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológie a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a teda aj negatívneho vplyvu patogénov na človeka.
 • Vrchná zmäkčujúca matracová vrstva, tzv. topper zvyšuje pohodlie vášho existujúceho matraca.
 • Topper MagniProtect obsahuje hypoalergénne super mäkké vlákno a 2,5 cm pamäťovej peny Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela, nevyvíja protitlak a pôsobí proti preležaninám.
 • Poťah topperu z látky ošetrenej technológiou ViroStop nie je snímateľný. Cieľom je zaistiť čo najdlhší antivírový a antibakteriálny účinok, ktorý sa praním postupne znižuje. 
 • Topper je vyrobený v súlade s medzinárodnými normami a vlastnia certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP.

  PRE KOHO JE TOPPER VHODNÝ?

  • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérií a virusov, ktoré sa v lôžku bežne vyskytujú.
  • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z virusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne oneochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné. 
  • Vírusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka ich absencii na matraci, topperi, vankúši alebo plachte eliminujeme riziko infenkcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že se lieči/spí v čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nie je kontaminované vírusmi a baktériami. 
  • Topper MagniProtect je ideálným riešením ako pre domácnosti, tak pre hotely a penzióny, ktoré chcú svojim klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií. 
  • Matracový topper MagniProtect je vhodný pre zdravý spánok tých, ktorí nemajú v úmysle meniť aktuálný príliž tuhý matrac a chcú si dopriať pohodlie patentovanej pamäťovej peny Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru tela, nevyvíja protitlak a pôsobí proti preleženinám.
  • Pripevnenie k matracu zajisťujú gumové lemy na rohoch topperu.

   

  TECHNOLÓGIA VIROSTOP - SILA STRIEBRA PROTI VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM

  ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

  Striebro má silný antivírový a antibakteriálny účinok a počas pár minút dokáže zničiť 99,9% vírusov a baktérií. Priťahuje vírusy a baktérie, ktoré majú opačný elektrický náboj, a trvalo sa na nich viaže. Vezikulárna technológia (tj. tukové sférické vačky) narušia membránu vírusov alebo baktérií a striebro je počas 2-5 minút zničí. Táto textilná technológia sa v laboratóriách osvedčila ako účinná aj proti SARS-CoV-2, čo je obalený vírus spôsobujúci COVID-19. Nezávislé testy vykonané v USA teda jednoznačne preukázali účinok technológie ViroStop aj proti ľudskému koronavírusu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Taliansky výrobca zdravotných matracov so 60 ročnou tradíciou. Expert na spánok. Značka sa zameriava na výrobu zdravotných pomôcok - penových patentovaných matracov a anatomických vankúšov. Jedinečná technológia a prvotriedne materiály pri výrobe matracov sú zárukou kvality.