Anatomický vankúš MAGNIPROTECT WAVE

Neohodnotené
Značka: Magniflex

Ergonomický tvar vankúša z patentovanej pamäťovej peny Memoform. Poťah vankúša je ošetrený technologiou ViroStop, ktorá bráni výskytu akíivných vírusov a baktérií na vankúši a zabraňuje tak negatívnemu vplyvu patogénov na človeka. Účinky technológie ViroStop potvrdzujú medzinárodné normy ATCC a ISO.

Dostupnosť 7 prac. dní
Kód: 109
99 €
Anatomický vankúš MAGNIPROTECT WAVE
Neohodnotené
Značka: Magniflex
 • MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám.
 • Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológii a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a teda aj negatívneho vplyvu patogénov na človeka.
 • Vankúš poskytuje dokonalú anatomickú podporu a jedinečné uvoľnenie krčných svalov vďaka pamäťovej pene Memoform, ktorá sa prispôsobí tvaru hlavy aj krčnej chrbtice.
 • Je vhodný pre spanie na chrbte a na boku.
 • Poťah z látky ošetrenej technológiou ViroStop je snímateľný a prateľný (30°C). Antivirový a antibakteriálny účinok je garantovaný do 30 pracích cyklov. Potom sa účinok začína postupne znižovať. 
 • Vankúše sú vyrobené v súlade s medzinárodnými normami a vlastnia certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP, najvyššiu zdravotnú certifikáciu v rámci EU - zdravotný produkt prvej kategórie.

 

pre koho je vankúš magniprotect wave vhodný?

 • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérií a vírusov, ktoré sa v matracoch a vankúšoch bežne vyskytujú.
 • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z vírusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne ochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné. 
 • Virusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka jich absencii na matraci, toppere, vankúši alebo plachte eliminujeme riziko infekcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že se liečí/spí na čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nieje kontaminováné vírusmi a baktériami. 
 • Vankúše MagniProtect sú ideálným riešením ako pre domácnosti, tak aj pre hotely a penzióny, ktoré chcú svojim klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií.  
 • Pri spaní na boku zmierňuje tlak na krčnú tepnu. Podopiera zakrivenie krčnej chrbtice pri spaní na chrbte a uvolňuje blokáciu krčnej chrbtice. Rozdielna výška vlnky umožňuje použitie vankúša obojstranne.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotné vankúše
Rozmery (cm): 60 x 43 x 10
Poťah: ViroStop

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Taliansky výrobca zdravotných matracov so 60 ročnou tradíciou. Expert na spánok. Značka sa zameriava na výrobu zdravotných pomôcok - penových patentovaných matracov a anatomických vankúšov. Jedinečná technológia a prvotriedne materiály pri výrobe matracov sú zárukou kvality.